DUPLIKATY

GRATIS

O firmie

Kolczyki firmy Kolczykowa Sp. z o.o. charakteryzują się najwyższą jakością potwierdzoną atestem Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Kolczyki produkowane są z bezpiecznych materiałów najwyższej jakości, które posiadają certyfikaty dopuszczające do kontaktu z żywnością. Użyty plastik jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Metalowy trzpień kolczyka ułatwia przebicie ucha, zmniejsza ryzyko zakażenia i przyśpiesza proces gojenia rany.

Nadruk wykonany jest techniką laserową przy wykorzystaniu najwyższej jakości urządzeń i charakteryzuje się najwyższą czytelnością, nie ulega przebarwieniom, blaknięciom, nie ściera się, jest odporny na wszelkie czynniki atmosferyczne.

GWARANCJA

Dzięki tak wysokiej jakości kolczyków posiadają one DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ. Duplikaty do naszych kolczyków realizujemy GRATIS. A więc jeśli zamówiłeś w naszej firmie kolczyki z puli to nie musisz się już martwić o duplikaty - u nas dostaniesz je zawsze GRATIS.

Tu sprawdzisz status zamówienia.
Aby sprawdzić status swojego zamówienia podaj numer producenta składający się z 9 cyfr oraz 5 ostatnich cyfr dowolnego numeru kolczyka znajdującego się w zamówieniu.