O firmie

Kolczykowa

O firmie

Firma Kolczykowa sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy kolczyków identyfikacyjnych dla zwierząt hodowlanych. Głównym celem firmy od początku jej istnienia jest zapewnienie polskim Rolnikom najlepszych jakościowo kolczyków dla zwierząt.

Do produkcji kolczyków stosowane są najlepsze jakościowo materiały spełniające wszelkie normy Unii Europejskiej. Metalowy trzpień używany w części męskiej kolczyków ułatwia przebicie ucha co powoduje że kolczykowanie jest szybsze i mniej bolesne dla zwierzęcia a jednocześnie nie jest podatny na różnego rodzaju korozje.

Na kolczyki udzielana jest DOŻYWOTNIA GWARANCJA, ale nasze doświadczenie pokazuje że dzięki bardzo wysokiej jakości kolczyków prawidłowo zapięty kolczyk pozostanie w uchu zwierzęcia przez całe jego życie.

Dokonujemy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie. Kolczyki realizowane są w czasie jednego dnia roboczego od otrzymania zamówienia.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Zobacz też naszą reklamę.

Tu sprawdzisz status zamówienia.
Aby sprawdzić status swojego zamówienia podaj numer producenta składający się z 9 cyfr oraz 5 ostatnich cyfr dowolnego numeru kolczyka znajdującego się w zamówieniu.